بیوگرافی زهره فکورصبور

کُمَکَم کن سریالی ایرانی به کارگردانی قاسم جعفری و محصول سال ۱۳۸۳ است. مسافری از هند یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی قاسم جعفری و تهیهکنندگی صدیقه صحت، محصول سال ۱۳۸۱ است. رامین نادری (سروش گودرزی) برای درس خواندن به هندوستان میرود. لطیف جوانی که رؤیای بازیگری در سر میپروراند ناخواسته درگیر ماجرای عجیبی میشود که او را دچار دردسرهای فراوان کرده و مسیر زندگی اش را دگرگون میکند بهار دختر زیبا و جوان است که خواستگار های زیادی دارد ولی او نمیخواهد ازدواج کند برای همین برای خلاص شدن از دست خواستگار ها از لطیف کمک میگیرد تا به عنوان خواستگار ساختگی با او نامزد کند در طول این جریانات بهار و لطیف به هم علاقهمند میشوند و…

خوب نمیتوانم صددرصد جواب بدهم اما تا حدودی ولی نه خیلی زیاد خوشبخت هستم. ببینید زمانی که من شروع به کار کردم مثلا سال 1379 چهره و استیل خیلی زیاد موثر نبود و بیشتر مهارت بازیگری اهمیت داشت، ولی امروزه به این مسئله بیشتر بها داده میشود و کسانی را میبینم که چهره و استیل خوبی دارند اما وقتی وارد بطن بازی آنها میشویم متوجه ضعفهایشان خواهی شد. پروانه (الهام حمیدی) ازدواج کند، با دختری هندی به نام سیتا (شیلا خداداد) آشنا میشود و او را برای ازدواج به ایران میآورد.

همین مسئله زندگی باعث میشود تا او برای پیدا کردن گذشتهاش با افراد جدیدی روبرو شود که … سال 1382 در سریال مسافری از هند حضور داشت تا اینکه سریال ریحانه ، نرگس و کارآگاهان در سال 87 و دلنوازان در سال 88 چهره اش را شناخته تر کرد. بیشتر مـا زهره فکور صبور رابه واسطه نقش آفرینی در سریالهای: ریحانه و دردسرهای عظیم بـه یاد می آوریم، این بازیگر فوق العاده کم حاشیه اسـت و تا بحال مثل باقی سلبریتی ها کاسه داغ تر از آش نشده اسـت، امروز بیوگرافی این بازیگر محبوب و کم حاشیه را مرور میکنیم، با پارس ناز همراه باشید.

رعنا که دو فرزند به نامهای بهزاد و ستایش (زهره فکور صبور) از همسر سابق خود اتابک سپهری داشته، در ۲۴ سال قبل دخترش ستایش بر اثر منفجر شدن آبگرمکن در کودکی نابینا می شود. او ۱۰ سال قبل نیز از اتابک جدا شده و با جهان ملکپور ازدواج میکند. او با گذشت سالها همچنان در فراق دخترش غمگین است. خبرگزاری ایلنا نوشت: هنوز خبر دقیقی درباره علت مرگ زهره فکور صبور منتشر نشده اما برخی منابع علت فوت او را مصرف بیش از حد قرص عنوان کردهاند.

دیدگاهتان را بنویسید