بیوگرافی زهره فکورصبور

عکسی از زهره فکور صبور در یک فروشگاه که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است. در تهران از پدر کرمانشاهی و مادر سمنانی به دنیا آمد ، فرزند آخر خانواده است و یک برادر و سه خواهر دارد که با برادرش رابطه صمیمانه تری دارد. او دختری است که نمونههای مشابهاش را در جامعهمان هم میبینیم و پدر و مادرش هم مثل بسیاری از پدر و مادرها برای ازدواج فرزندشان شرط و شروطی گذاشتهاند که این قضیه مدام ازدواجش را به تعویق میاندازد. زهره فکور صبور پیش از این در برنامه زندهرود شبکه استانی اصفهان در پاسخ به سؤال مجری برنامه گفته بود که اگر به گذشته برگردد ابداً بازیگر نخواهد شد، زیرا از کودکی به دنبال زندگی آرام و بیدغدغه بودم و اگر عقل آن موقع را داشتم ازدواج میکردم و بچههایم را بزرگ میکردم، اگر روزی هم بچهدار بشوم نمیگذارم وارد این حرفه شود و میگذارم که برگردد به یک زندگی عادی.

افسانه دختری است که از دوران کودکی همراه پسرخالهاش بزرگ شده و دوست دارد با او ازدواج کند. به گزارش پارس نیوز، زهره فکور صبور نوشت : من از خودم می ترسم،از خودی که فکر میکند میداند ولی هیچ چیز نمی داند،از خودی که فکر میکند دوست دارد ولی رنج دوست داشتن را نمی خواهد،از خودی که هر روز میمیردولی مدعی است که زندگی را دوست دارد… زمان بازیگر شدن من تنها کسی که با این مسئله مخالفت کرد برادرم بود و با توجه به اینکه من حدود 1سال داشتم که پدرم فوت کرد، حرف برادرم نه تنها برای من بلکه برای تمام اعضای خانوادهام مورد قبول بود، اما بعد از اینکه پشتکار مرا دید و سر ضبط کارهای من حضور پیدا میکرد کم کم این مسئله را پذیرفت.

زهره فکور صبور درباره این عکس نوشته: این نیز بگذرد… و حتی شدید ترین و دیوانه کننده ترین عشق ها نیز حقیقتی ناپایدارند… زهره فکور صبور در این رابطه می گوید:من همیشه وقتی سرکار فیلمبرداری می روم از یک نوع عطر استفاده می کنم و وقتی کسی بوی آن را احساس کند متوجه می شود که من آمده ام.این عطر قیمت زیادی ندارد و فقط ۴۰ هزار تومان می باشد ولی من خیلی از بوی آن خوشم می آید و بیشتر از آن استفاده می کنم,در منزل چند نوع دیگر از عطر های مختلف با مارک های مختلف را دارم ولی در مواقع غیر ضروری از آن ها استفاده می کنم.

این هنرمند سرشناس و پرکار کشورمان در اولین روز از فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شده بود. زهره فکور صبور در نخستین روز فروردین ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شد. بنابراین گزارش، مرحومه زهره فکورصبور یکم فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شد. هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. هنوز علت دقیق مرگ این بازیگر مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت هشت شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید