بیوگرافی زهره فکورصبور

هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر شب گذشته به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. زهره فکور صبور بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که تازگی در نقشر افسانه در سریال پنچری به ایفای نقش پرداخته است . پنچری عنوان مجموعه طنز تلویزیونی ایرانی به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی مهران مهام است .

ظاهرا زهره خانم تنها تبلیغ و درآمد برایش مهم است و حتی به خودش هم رحم نمی کند! مادر زهره فکور صبور سمنانی و پدرش کرمانشاهی است . زهره فکور صبور در یکم فروردین ماه ۱۳۵۷ در تهران به دنیا آمد . روابط عمومی معاونت سیما هم با تایید خبر درگذشت این بازیگر، فقدان زهره فکورصبور را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت گفته است. آخرین فرزند خانواده است . این بازیگر جوان گیاه خوار است .

لطیف جوانی که رؤیای بازیگری در سر میپروراند ناخواسته درگیر ماجرای عجیبی میشود که او را دچار دردسرهای فراوان کرده و مسیر زندگی اش را دگرگون میکند بهار دختر زیبا و جوان است که خواستگار های زیادی دارد ولی او نمیخواهد ازدواج کند برای همین برای خلاص شدن از دست خواستگار ها از لطیف کمک میگیرد تا به عنوان خواستگار ساختگی با او نامزد کند در طول این جریانات بهار و لطیف به هم علاقهمند میشوند و… زهره فکور صبور :زمان بازیگر شدن من تنها کسی که با این مسئله مخالفت کرد برادرم بود و با توجه به اینکه من حدود ۱سال داشتم که پدرم فوت کرد، حرف برادرم نه تنها برای من بلکه برای تمام اعضای خانوادهام مورد قبول بود، اما بعد از اینکه پشتکار مرا دید و سر ضبط کارهای من حضور پیدا میکرد کم کم این مسئله را پذیرفت.

شاید درست نباشد اما من تا مدتی بعد از بازی در یک کاراکتر خیلی با آن نزدیک هستم و با آن زندگی میکنم و در زندگی عادی من هم وارد میشود. اولین بار در سال ۷۵ به پیشنهاد دوستش در یک نمایش تئاتر کودک بازی کرد . به گفته خودش در زندگی اصلا به بازیگر شدن فکر نمی کرد .

دیدگاهتان را بنویسید