بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت – ایرنا

این رسانه همچنین مدعی شد هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. بنابراین گزارش، مرحومه زهره فکور صبور یکم فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شد. زمانی که من شروع به کار کردم مثلا سال ۱۳۷۹ چهره و استیل خیلی زیاد موثر نبود و بیشتر مهارت بازیگری اهمیت داشت، ولی امروزه به این مسئله بیشتر بها داده میشود و کسانی را میبینم که چهره و استیل خوبی دارند، اما وقتی وارد بطن بازی آنها میشویم متوجه ضعفهایشان خواهی شد.

واقعیتش اول خیلی نگران این موضوع نبودم و زیاد به این موضوع فکر نمیکردم، اما کم کم متوجه شدم وقتی آدم زیاد کار نمیکند فراموش میشود و حتی این مسئله در بُعد کاری هم تاثیرگذار است؛ اگر فیلمنامه خوبی باشد که در آن نقشی بسیار مناسب با نوع بازی من هم در آن وجود داشته باشد، زمانی که من کار نمیکنم از یاد کارگردانها هم میروم و این به ضرر من و هر کسی که این رویه را انتخاب کرده است و برای همین است که به تازگی خیلی روی خاص بودن نقش تمرکزنمیکنم و نمایشنامهها را راحتتر انتخاب میکنم.

این قضیه تا اواخر سالهای دههٔ ۱۳۸۰ ادامه داشت و بازی در نقشهای بلندی مانند سریالهای کارآگاهان و مخصوصاً دلنوازان بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقشهای اول و اصلی را بازی کرد و بعد از آن با بازی در دردسرهای عظیم یک و دو دوباره به تلویزیون بازگشت. فیلمبرداری این سریال هنوز به اتمام نرسیده و به گفته ی عوامل آن ۵۰ درصد کار ضبط شده است. بوی عطرش همه فضا را پر کرده است، همان عطر معروفی که همه بویش را با او میشناسند، با اینکه به گفته خودش عطر خیلی گرانی نیست اما همیشه در سرکارهایش از آن استفاده میکند.

زهره فکور صبور متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ در تهران می باشد . زهرهفکورصبور هستم متولد 1/1/13۵7، پدرم کرمانشاهی و مادرم هم سمنانی هستند اما خودم در تهران متولد شدم. زهره فکور صبور بازیگر زن تلویزیون متولد یکم فروردین ماه سال ۱۳۵۷ ( ۱۳۵۷/۰۱/۰۱) در تهران می باشد. بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است و در فیلم و تلویزیون ایفای نقش می کند .آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در شهریور ماه سال 1393 به کارگردانی برزو نیک نژاد است.

دیدگاهتان را بنویسید