بازگیر سینما و تلویزیون درگذشت

همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر شب گذشته به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. به گزارش پرسون، هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

زهره فکور صبور بازیگر با اخلاق و بی حاشیه کشورمان شب گذشته به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان نتوانستند برای او کاری انجام دهند و فوت شد. زمان بازیگر شدن من تنها کسی که با این مسئله مخالفت کرد برادرم بود و با توجه به اینکه من حدود ۱ سال داشتم که پدرم فوت کرد، حرف برادرم نه تنها برای من بلکه برای تمام اعضای خانوادهام مورد قبول بود، اما بعد از اینکه پشتکار مرا دید و سر ضبط کارهای من حضور پیدا میکرد کم کم این مسئله را پذیرفت. علت فوت ناگهانی زهره فکور صبور بازیگر مشخص شد! صدا و سیما/ زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت.

زهره فکور صبور بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان شب گذشته در ۴۳ سالگی درگذشت. عکس و ماجرای ازدواج زهره فکورصبور (Zohreh Fakoor-Saboor) بازیگر محبوب و سرشناس سینما و تلویزیون را در ادامه مشاهده نمایید. زهره فکور صبور با انتشار این عکس، صفحه اینستاگرامش را به روز کرد. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ایران، در سن ۴۳ سالگی و به صورت ناگهانی درگذشت. طبق اخبار منتشرشده، این بازیگر ساعت ۲۰ دیشب به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان موفق به نجات او نشدند.

هنوز مشخص نیست چقدر از بازی او در این سریال باقیمانده بود و کاراکترش چه سرانجامی پیدا خواهد کرد. وی این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بیهمگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیهکنندگی مهران مهام بود. ایفای نقش کرده بود.او این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی “بیهمگان” به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مهران مهام بود.برای دسترسی به آخرین اخبار ایران و جهان ما را در تلگرام دنبال کنید. همچنین فعالیت سینمایی خود را در سال 1380 با بازی در فیلم بوی گل سرخ ساخته ناصر محمدی آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید