بازگیر سینما و تلویزیون درگذشت

به نظر من چهره و استیل بدنی برای بازیگر لازم است اما نباید از اصل بازیگری که نحوه بیان، لحن خوب و مسائلی این چنینی است غافل شد. به نظر من چهره و استیل بدنی برای بازیگر لازم است، اما نباید از اصل بازیگری که نحوه بیان، لحن خوب و مسائلی این چنینی است غافل شد؛ بنابراین حتما رژیمی هستید؟

بازیگر زن سینما و تلویزیون که همه او را با بوی عطرش می شناسند! این بازیگر سینما شاید بیشتر فقط از یک نوع عطر خاص استفاده می کند زهره فکور صبور بازیگر موفق سینما و تلویزیون ایران از جمله بازیگرانی می باشد که علاقه بسیار زیادی برای خرید عطر دارد.بازیگری که همه او را با بوی عطرش می شناسند! زهره فکور صبور، بازیگر ایرانی، روز گذشته درگذشت. گروه هنری جی پلاس؛ زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته درگذشت. خبرگزاری میزان نوشت: زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود بر اثر خودکشی درگذشت.

زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. بنابراین گزارش، مرحومه زهره فکورصبور یکم فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شد. آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با مجموعه تلویزیونی دردسرهای عظیم ۲ در سال ۱۳۹۴ به کارگردانی برزو نیک نژاد است.زهره فکور صبور در نخستین روز فروردین سال ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شد.

زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷،درگذشت ۱۰ اسفند ۱۴۰۰) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل مردمان ایرانیتبار بود. هنوز علت دقیق مرگ این بازیگر مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت هشت شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. زهره فکور صبور درگذشت، هنوز علت دقیق مرگ این بازیگر مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید