او در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت

زهره فکور صبور بعد از فیلم بوی گل سرخ در فیلم هاي سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب بـه ایفای نقش پرداخت. به گزارش بامداد چهارشنبه ایرنا به نقل از برخی از رسانهها، هنوز علت دقیق مرگ فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون مشخص نیست. هنوز علت دقیق مرگ وی مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند.

زهره فکور صبور دریک خانواده 7 نفری با سه خواهر و یک برادر بـه دنیا آمد و خودش فرزند آخر اسـت پدرش کرمانشاهی و مادرش هم سمنانی هستند اما وی در تهران متولد شده اسـت. بیشتر مـا زهره فکور صبور رابه واسطه نقش آفرینی در سریالهای: ریحانه و دردسرهای عظیم بـه یاد می آوریم، این بازیگر فوق العاده کم حاشیه اسـت و تا بحال مثل باقی سلبریتی ها کاسه داغ تر از آش نشده اسـت، امروز بیوگرافی این بازیگر محبوب و کم حاشیه را مرور میکنیم، با پارس ناز همراه باشید.

شما هر اندازه که دلتان بخواهد من کارهای خانه را بسیار خوب انجام میدهم اما آشپزیم خوب نیست و فقط غذاهایی که دوست دارم را خوب درست میکنم که بیشتر هم، انواع سالادها و سوپها هستند. طبق اخبار منتشرشده، این بازیگر ساعت ۲۰ دیشب به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان موفق به نجات او نشدند. خبرگزاری میزان مدعی شد هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر مسمویت دارویی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

من رژیمی که بگویم هیچی نمیخورم ندارم اما خیلی رعایت میکنم و مسئلهای هم که هست من ذاتا آدم گیاهخواری هستم و علاقه زیادی هم به غذاهای آبپز و بخارپز دارم و صرفا به خاطر رژیم، تغذیهام این چنینی نیست. حداقل در خانوادههایی که من در اطرافم میبینم، رضایت خانوادهها هنوز خیلی مهم است و افسانه برای اینکه هم بتواند رضایت خانوادهاش را جلب کند و هم به خواسته قلبیاش برسد، سالهاست که پای آرزویش ایستاده است. آخرین حضور وی در تلویزیون با دنگ و فنگ روزگار در سالهای ۱۳۹۸ به کارگردانی جواد مزدآبادی است.

دیدگاهتان را بنویسید