او در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت

به گزارش بامداد چهارشنبه ایرنا به نقل از برخی از رسانهها، هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون مشخص نیست. مادر زهره فکور صبور سمنانی و پدرش کرمانشاهی است . زهره فکور صبور کار بازیگری خودرا باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس ازآن در سریالهای روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد ودر سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت. زهره فکور صبور این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بیهمگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیهکنندگی مهران مهام بود. به گزارش سایت خبر روز، زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد.

زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. زهره فکور صبور متولد 1 فروردین ماه 1357 در تهران بود. به گزارش شفقنا به نقل از منابع خبری، زهره فکور صبور بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون بامداد امروز (چهارشنبه ۱۱ اسفندماه) درگذشت. زهره فکور صبور درگذشت، هنوز علت دقیق مرگ این بازیگر مشخص نیست. زهره فکور صبور :ببینید زمانی که من شروع به کار کردم مثلا سال ۱۳۷۹ چهره و استیل خیلی زیاد موثر نبود و بیشتر مهارت بازیگری اهمیت داشت، ولی امروزه به این مسئله بیشتر بها داده میشود و کسانی را میبینم که چهره و استیل خوبی دارند اما وقتی وارد بطن بازی آنها میشویم متوجه ضعفهایشان خواهی شد.

زهره فکور صبور از بچگی ورزش می کرد اما به دلیل مشغله های بازیگری کمی از ورزش دور شد . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ زهره فکور صبور ، بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ دیشب (سهشنبه) در منزل شخصی خود درگذشت. این رسانه همچنین مدعی شد هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. بر اساس این خبر، زهره فکور صبور روز گذشته به دنبال خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، در ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان موفق به نجات وی نشدند.

زهره فکور صبور در یکم فروردین ماه ۱۳۵۷ در تهران به دنیا آمد . زهره فکور صبور بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که تازگی در نقشر افسانه در سریال پنچری به ایفای نقش پرداخته است . رعنا که دو فرزند به نامهای بهزاد و ستایش (زهره فکور صبور) از همسر سابق خود اتابک سپهری داشته، در ۲۴ سال قبل دخترش ستایش بر اثر منفجر شدن آبگرمکن در کودکی نابینا می شود. زهره فکور صبور در نقش افسانه، دخترخاله و همسر قادر بازی کرده است. بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است و در فیلم و تلویزیون ایفای نقش می کند .آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در شهریور ماه سال 1393 به کارگردانی برزو نیک نژاد است.

دیدگاهتان را بنویسید