او در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت

در چند سال اخیر برخی از هنرمندان نسبت بـه وضعیت سینما و تلویزیون گلایه هایي داشتند، کمتر بود تولیدات موجب شده عده اي کم کار بشوند و وادار شوند برای کسب درآمد بیشتر در حوزه هاي تبلیغاتی دیده شوند تا در کارهای شاخص هنری. فکور آن گونه گفت: بعد از نقش هایي کـه مـن در روزگار جوانی و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش هاي پیشنهادی ام بـه این شخصیت ها نزدیک بودند و چون نمیخواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب میکردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته دراین مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا بـه طراحی لباس مشغول بودم.

نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود اما حرفه کاریاش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد. وقتی این کارها تمام شد به کلاس بازیگری آقای سمندریان رفتم و آنجا دوره دیدم و به این شکل به این عرصه راه پیدا کردم.

در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمی کردم بازیگر شدن بود. مخالفتی برای بازیگر شدن شما در خانواده وجود نداشت؟ واقعیتش اول خیلی نگران این موضوع نبودم و زیاد به این موضوع فکر نمیکردم، اما کم کم متوجه شدم وقتی آدم زیاد کار نمیکند فراموش میشود و حتی این مسئله در بُعد کاری هم تاثیرگذار است؛ اگر فیلمنامه خوبی باشد که در آن نقشی بسیار مناسب با نوع بازی من هم در آن وجود داشته باشد، زمانی که من کار نمیکنم از یاد کارگردانها هم میروم و این به ضرر من و هر کسی که این رویه را انتخاب کرده است و برای همین است که به تازگی خیلی روی خاص بودن نقش تمرکزنمیکنم و نمایشنامهها را راحتتر انتخاب میکنم.

ایفای نقش کرده است. به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زهره فکور صبور در مجموعههای تلویزیونی مختلفی از جمله دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسرهای عظیم، دنگوفنگ، پایتخت ۳ و کامیون ایفای نقش کرده بود. زهره فکور صبور در نقش آرزو خاکپور، دختر فرحان دراین سریال بازی کرده اسـت. زهره فکور صبور درباره این عکس نوشته: بد خواه نباشیم،یادمان باشد با شکستن پای دیگران ،راه مـا بهتر نخواهد شد… آخرین حضور وی در تلویزیون با دنگ و فنگ روزگار در سالهای ۱۳۹۸ به کارگردانی جواد مزدآبادی بود.وی در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ حوالی ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود بر اثر استعمال بیش از حد قرص دچار مسمومیت شدید دارویی گردیده و به بیمارستان اعزام شد که متاسفانه در نهایت پزشکان نتوانستند جان وی را نجات دهند و وی درگذشت .

دیدگاهتان را بنویسید