او در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت

به کارگردانی برزو نیک نژاد دلنوازان (۱۳۸۸ به کارگردانی حسین سهیلیزاده) گروه هفت کاشانه همسفر یکیبود یکینبود مسافری از هند (۱۳۸۱ به کارگردانی قاسم جعفری) سه پنج دو گروه ویژه نیستان روزهای آرزو بی بی گل روزگار جوانی (۱۳۷۷) و همچنین کارهای سینمایی کنسرت روی آب (۱۳۸۹) دوشیزه باران (۱۳۸۶) بوی گل سرخ (۱۳۸۰) به نقش آفرینی پرداخته است و هنرمندی توانا و با استعداد می باشد. دلنوازان نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسین سهیلیزاده است . پروانه (الهام حمیدی) ازدواج کند، با دختری هندی به نام سیتا (شیلا خداداد) آشنا میشود و او را برای ازدواج به ایران میآورد.

او ۱۰ سال قبل نیز از اتابک جدا شده و با جهان ملکپور ازدواج میکند. افسانه دختری است که از دوران کودکی همراه پسرخالهاش بزرگ شده و دوست دارد با او ازدواج کند. و پس از مدتی ربوده می شود. اشکان خطیبی , خاطره حاتمی ,زهره فکور صبور , علیرام نورایی و صدرالدین شجره از بازیگران این سریال می باشند. کارآگاهان سریالیست به کارگردانی حمید لبخنده محصول سال ۱۳۸۶ می باشد.مهدی هاشمی ,رضا خندان ,کامران تفتی ,شهروز ابراهیمی ,زهره فکور صبور , شراره رخام و مجید شهریاری از بازیگران این سریال هستند.

در هر قسمت مأموریت دستگیری خلاف کاران انجام میشود و کمی به زندگی کارآگاهان داستان هم اشاره میشود. وقتی آدم زیاد کار نمیکند فراموش میشود و حتی این مسئله در بُعد کاری هم تاثیرگذار است؛ اگر فیلمنامه خوبی باشد که در آن نقشی بسیار مناسب با نوع بازی من هم در آن وجود داشته باشد، زمانی که من کار نمیکنم از یاد کارگردانها هم میروم و این به ضرر من و هر کسی که این رویه را انتخاب کرده است و برای همین است که به تازگی خیلی روی خاص بودن نقش تمرکزنمیکنم و نمایشنامهها را راحتتر انتخاب میکنم. نمایی از چیدمان خانه میلیاردی فرشته حسینی !

سریال دردسرهای عظیم سال۹۳،البته عکسا رو از تلویزیون گرفتم. زهره فکورصبور در مجموعههای تلویزیونی مختلفی از جمله دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسرهای عظیم، دنگوفنگ، پایتخت ۳ و کامیون ایفای نقش کرده بود. زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد.زهره فکور صبور تصویر زیبای زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد. او فعالیت خود را از سال 1377 با ایفای نقش در سریال «روزگار جوانی» کرد و در ادامه فعالیت خود در مجموعههایی چون «آژانس دوستی»، «نرگس»، «دلنوازان»، «دردسر عظیم» و «کامیون» به ایفای نقش پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید