آموزش ویدیویی کامل فارکس از صفر با رضا خانتاراج –

اکثر معامله گران بسیار مشتاق اند که با شتاب از هر فرصتی برای معامله استفاده کنند، این امر احتمالا ناشی از اشتیاق و طبیعت انسانی ما برای به دست آوردن درآمدی سریع و آسان است؛ اما چیزی که احتمال برنده شدن را به شدت افزایش می دهد داشتن صبر و حوصله در جمع آوری تمام اطلاعات مورد نیاز قبل از انجام یک معامله است که ما در این دوره روش های خوبی برای این کار به دانشجویان پیشنهاد می دهیم.

میتونید از تریدینگ ویو برای تحلیل کردن استفاده کنید و پوزیشن هاتون رو توی متاتریدر باز کنید. از انواع سبکهای معاملاتی در بازارهای مالی میتواند به تحلیل الیوتی – تحلیل پرایس اکشن – تحلیل به وسیله الگوهای هارمونیک تریدنگ و … تریدینگ ویو هم مثل متاتریدر یک نرم افزار تحلیل است اما روی بستر سایت هست و قیمت های تمامی بروکر های مختلف هم داره. قطعا برای ما داشتن استقلال کاری، مالی و کسب درآمد با ارزهای بین المللی با ارزش، یک هدف و خواسته مهم بوده و هست. معاملات بازارهای مالی بین المللی همانند نوشتن یک طرح تجاری نیازمند دیدی روشن، تمرکز و در نهایت یک برنامه ریزی برای عمل است.

در معاملات بازارهای مالی بین المللی صبر و شکیبایی باعث منفعت بیشتر شما می شود. واژه فارکس (Foreign exchange market) به معنای تبادل ارز می­باشد و هم اکنون این بازار بعنوان بزرگترین مارکت سرمایه و ارزی در جهان بشمار می آید . بازار ممکن است شما را فریب دهد و اغلب نشانه های اشتباه ارسال کند صبورانه منتظر بمانید که بهترین فرصت ها در کنار یکدیگر قرار بگیرند و ما خوشحالیم در بحث forex دانشجویانی را تربیب می کنیم که می دانند چطور صبوری کنند. توسط بهترین اساتید آموزش فارکس در ایران آموزش داده خواهد شد .

آموزش روش­های تحلیلی گوناگون ، پشتیبانی و نظارت بر دانشپذیران حتی بعد از پایان دوره آموزشی به مدت 6 ماه ، به روز بودن برنامه­های آموزشی و اساتید از ویژگی­هایی می­باشد که به شما در انتخاب یک موسسه آموزشی کمک می­کند. اگر در جستجوی یک دوره آموزش فارکس (آموزش صفر تا صد بورس بین الملل) با بهترین اساتید اموزش فارکس و بازارهای جهانی در یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های آموزش سرمایه گذاری می باشید ، دوره آموزش فارکس بزرگان یکی از بهترین دوره ها و کلاس های آموزشی در این زمینه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید