آموزش فارکس – یادگیری فارکس مبتدی تا پیشرفته ❤️ [رایگان]

جهان ما متشکل از کشورهایی است که تنها مرزهای جداگانه دارند اما در واقعیت به یکدیگر وابستهاند تا جایی انفجار بمب در یکگوشه از دنیا، اقتصاد کشوری در آنسوی دنیا را منفجر میکند. آموزش تضمینی فارکس : این جمله از اساس یک دروغ و کلاه برداری است و هیچ کلاس تضمینی در هیچ زمینه علمی وجود ندارد، وقتی دانشجو تحصیلات آکادمیک ندارد و به کامپیوتر مسلط نیست و تسلط به ریاضیات ندارد شانس بسیار اندکی برای یادگیری خواهد داشت، اما ما برای آموزش دانشجویان حداکثر تلاش خودمان را انجام می دهیم.

فارکس به نسبت بازارهای دیگر، امنیت بیشتری دارد با اینکه نوسانات در این بازار بسیار زیاد است اما شما هیچگاه با از بین رفتن ارز مواجه نخواهید شد. امروز تصمیم داریم به موضوع فارکس و فعالیت در این بازار کلان ارزی بپردازیم .باید دقت نمود که قبل از هر اقدام میبایست دوره اموزش فارکس را بطور اصولی و استاندارد یاد بگیریم ، در ادامه به معرفی این بازار بهمراه معرفی یکی از برترین موسسات و مراکز بین المللی و بهترین اموزشگاه فارکس در حوزه بازارهای سرمایه گذاری میپردازیم . البته که با توجه به قیمت ارز در کشور و نوساناتی که طی کرده و متاسفانه ارزش بسیار پایین ریال ایران، سرمایه گذاری در چنین بازارهایی خیلی راحت نیست اما اگر خود را یک معامله گر خوب و یاحتی حرفه ای می بینید این فرصت را از خودتان دریغ نکرده و حتی با سرمایه اندک هم که شده وارد این بازار شوید.

فارکس بازار خریدوفروش پول خارجی ست، پول خارجی یا همان پولی که ما بهعنوان ارز میشناسیم. این بدان معناست که معامله گران میتوانند موقعیت های بزرگ را با پول نسبتا اندک خود مدیریت کنند. بحث نمادها در فارکس و به کل صحبت از فارکس بحث جدیدی است که افراد زیادی تمایل دارند در این زمینه اطلاعات مفیدی کسب کنند. افتتاح حساب در فارکس یکی از موضوع های مهمی است که باید بهش دقت کنید چرا؟

سعی کنید از بروکر ها متاتریدر دانلود نکنید مخصوصا که اگر بروکر هایی که معتبر نیستند چون ممکنه حساب شما در معرض خطر قرار بگیره. بسته به مکانی که معامله گر در آن قرار دارد ، ممکن است برخی مقررات دولتی و صنعتی وجود داشته باشد،اما این محافظه کاری ها در سراسر جهان با یکدیگر متناقض اند. انتخاب بروکر یکی از دغدغه هایی که هر تریدر تازه کاری که وارد بازار میشه با اون مشکل داره. حتما باید حواستون باشه که بدون دانش وارد این بازار نشید چون قطعا ضرر میکنید. همانطور که بالاتر بهتون گفتم درآمد شما در بازار فارکس به صورت دلار است و باید به این نکته هم توجه کنید که ضرر های شما هم به صورت دلار است و باید در تحلیل و ترید کردن خیلی دقت کنید، پس باید حتما احساسات و رفتار های خود را کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید