آموزش فارکس – یادگیری فارکس مبتدی تا پیشرفته ❤️ [رایگان]

در این صفحه ما تمامی مباحث مقدماتی آموزش فارکس را به طور مفصل توضیح داده ایم. البته که توی ویدیو افتتاح حساب (بالا صفحه) در آموزش فارکس کامل توضیح دادیم. بانک ها و کارگزاران و معامله کنندگان در بازارهای فارکس مقدار زیادی اهرم را مجاز میدانند. چون زمانی که دارید آموزش ها رو میبینید به مشکل نخورید و اصولی ثبت نام کنید تا اکانتتون بسته نشه و اذیتتون نکنه. برنامه متاترید هم برای گوشی و هم برا کامپیوتر هست اما ما پیشنهاد می کنیم که روی کامپیوتر یا لپ تاپ از اون استفاده کنید چون راحت تر میتوانید بازار رو ببینید و تحلیل کنید.

اما دلالان نیز در این بازارها شرکت میکنند. شما در این بازار حدس بر پایه علم میزنید، هیچکس از آینده خبر ندارد اما زمانی که علم و دانش کافی داشته باشید در بازار فارکس می توانید آینده بازار را درست تحلیل کنید. در صورت احساس نیاز به آموزش خصوصی فارکس و استراتژی های پرایس اکشن از طریق ایمیل و فرم تماس با ما، ما را در میان بگذارید.

شما باید در مورد اینکه چگونه معاملات فارکس کار می کند، استراتژی های معاملاتی فارکس، زمان های معاملاتی فارکس و غیره زمان صرف کنید. بروکر ها فقط برای بازار فارکس یا بازار های دیگه نیستن و توی املاک و خودرو و … تعداد اندیکاتور ها خیلی زیاده وقتی توی متاتریدر یا تریدینگ ویو به قسمت اندیکاتور ها برید میبینید که چقدر اندیکاتور داریم، تازه شما میتونید اندیکاتور هایی دیگه ای که افراد دیگه درست کردند هم استفاده کنید یا حتی میتونید خودتون یک اندیکاتور داشته باشید. در کل اگر با تریدینگ ویو کار کنید خیلی راحت تره و پیشنهاد ما هم تریدینگ ویو هست برای تحلیل کردن.

تفاوتی که تریدینگ ویو با متاتریدر داره اینه که طراحی ظاهری زیبا تری دارد و ابزار های بیشتری نسبت به متاتریدر داره.اما این به معنی نیست که از متاتریدر استفاده نکنید! یک نکته خیلی ریز بخوام بهتون بگم که کمکتون کنه اینه که سعی کنید هر چقدر سرمایه می خواهید وارد بازار کنید، همون قدر هم در حساب دمو بزنید تا راحت تر بتواند سرمایتون رو مدیریت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید