آموزش فارکس – یادگیری فارکس مبتدی تا پیشرفته ❤️ [رایگان]

بذارید براتون یک مثال ساده تر بزنم که راحت تر درک کنید، فرض کنید شما میخواهید برید ترکیه و باید قبل از رفتن ریال یا تومان خود را تبدیل به لیر ترکیه کنید. شما نمیتوانید از ریال یا تومان استفاده کنید باید حتما ارز خود را تبدیل کنید یا در واقع ارز خود را تبادل کنید. توی بازار فارکس درآمد شما به دلاره و پولی که شما دریافت می کنید به دلاره پس این راه خوبیه، مخصوصا با این وضع دلار که ما داریم بهترین روش کسب درآمد فارکسه. پس آموزش فارکس رو شروع کن تا شروع کنی به کسب درآمد توی این بازار بزرگ.

خیلی از افراد وقتی در بازار تحلیل می کنند و ترید میکنند از 10 پوزیشنی که باز کردند 7 تای اونها ضرر میشه و این باعث میشه که ذهن تریدر خراب بشه و خودش رو سرزنش کنه و با ذهن و روحیه خراب دوباره ترید کنه و دوباره ضرر کنه و سرمایه خودش رو از دست بده، ما در این بخش از آموزش فارکس به صورت کامل و دقیق به شما یاد میدیم که خودتان را کنترل کنید و از ضرر های خود جلوگیری کنید. 2. شما میتوانید از تغییرات نرخ ارز سود ببرید. این یک معامله ی دو جانبه است که طی آن یک طرف مبلغ ارزی توافق شده را به طرف مقابل تحویل میدهد و مقدار مشخصی از ارز دیگر را با ارزش نرخ توافق شده دریافت میکند.

یعنی اگر بازار به خط مقاومت بخوره و برگرده پایین یعنی بازار در حرکت درستی دارد ولی اگر خط حمایت و یا مقاومت را رد کند یعنی مقاومت یا حمایت را شکونده و بازار یک روند جدید را طی میکند. خوب بریم یک مثال دیگر هم برای درک بهتر براتون بزنم، زمانی که دلار توی کشور ایران بالا میره همه سعی میکنند که دلار بخرند و زمانی که دلار پایین میاد همه دلار های خودشونو میفروشن و از این راه می خوان سود کنند! حالا اینکه چطور باید پول واریز و برداشت کنیم رو کامل توی ویدیو های بالا بهش پرداختیم نگران هیچ چیز نباشید😉.

ما توی دوره آموزش فارکس که در بالا میبینید بهتون کامل از صفر تا صد را یاد دادیم. در تحلیل فاندامنتال چند سایت معروف وجود دارد که میتوانید در آن خبر و شایعات را مشاهده کنید و تحلیل انجام دهید که این مورد را به صورت کامل در آموزش رایگان فارکس در بالا بخش تحلیل فاندامنتال آموزش داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید