آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

معاملات فارکس در قسمت بازار نقطه ای، همیشه بزرگ ترین بازار بوده است. برخلاف بازار نقطه ای، بازار های فروارد و فیوچر ارزهای واقعی را معامله نمیکنند. در بازارفیوچرقرارداد های آتی براساس یک اندازه ی استاندارد و تاریخ تسویه در بازار کالاهای عمومی، مانند معاملات بازرگانی شیکاگو، خرید و فروش میشوند. هنگامی که شما برای اولین بار شروع می کنید، باید یک حساب آزمایشی در بهترین بروکر فارکس مانند بروکر لایت فارکس را باز کنید و سعی کنید برخی از معاملات Demo را امتحان کنید.

میتوان گفت که دلالان ریسک پذیر هستند، میل آنها به ریسک بسیار بیشتر از سرمایه گذار خطرپذیر است. تجارت ارز خارجی از وجود اینترنت برای سرمایه گذارانِ فردی، بسیار دشوار بود. که این موضوع خسارت را از تجارت کاهش میدهد. اگر قیمت بازار نقطه ای سهام کاهش یابد (احتمالاً یک معامله گر در این سهام موقعیت طولانی دارد)، ضرری که از سهام ثبت میکند میتواند با سود حاصل از موقعیت کوتاه در ابزار مشتق جبران شود (مثلا معاملات فیوچر). آنها همیشه حداکثر سود را در کوتاه مدت دنبال به دست می آورند.

قبل از بحران مالی 2008، کوتاه شدن ین ژاپن و خرید پوند انگلیس بسیار معمول بود زیرا نرخ بهره بسیار زیاد بود. معاملات در جفت یورو/دلار آمریکا، 24.1% از کل گردش مالی را تشکیل میدهد که این عدد کمتر از درصد سه سال گذشته (که 27.7 % بود)، است. که می توانند تجارتی بزرگ را با موجودی حساب کوچک کنترل کنند. با کمک اینترنت، یک بازار خرده فروشی با هدف اینکه معامله گران شخصی بتوانند کار کنند بوجود آمده است.

بنابراین عقل حکم می کند که بی گدار به آب نزنید و با یک برنامه ریزی مناسب برای آموزش اصولی فارکس اقدام کنید. همانطور که انتظار میرفت، مانند گذشته دلار آمریکا به عنوان محبوب ترین ارز باقی ماند. بیشترین و فعال ترین ارزهای مبادله شده در آوریل امسال، فارکس سواپ با 2.2 تریلیون دلار در روز، و مبادلات نقطه ای با 2.0 تریلیون دلار در روز هستند. طبق بررسی سه سال اخیر بانک مرکزی توسط بانک تسویه حساب های بین المللی، در آوریل 2013، متوسط ارزش معاملات در بازارهای ارز خارجی در سراسر جهان 5.3 تریلیون دلار در روز است.

دیدگاهتان را بنویسید