آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

دومین چیزی که باید گفت این است که هیچ چیز بهتر از تجربه نیست، اگر هدفتان از آموزش فارکس معامله کردن در این بازار است، این بهترین راه است. مدیریت ریسک و مدیریت احساسات یکی از مهم ترین بخش هایی است که هنگام آموزش فارکس می بایست به آن بپردازید. که این موضوع خسارت را از تجارت کاهش میدهد.

حالا احتمالا دنبال این می گردید که بهترین روش معامله و کسب درآمد از فارکس چیست؟ بنابراین عقل حکم می کند که بی گدار به آب نزنید و با یک برنامه ریزی مناسب برای آموزش اصولی فارکس اقدام کنید. ضمنا در طول مدت آموزش رایگان فارکس می توانید برای کسب درآمد همزمان (تا وقتی که به مهارت کافی دست پیدا کنید)، از خدمات سیگنالهای معاملاتی ما هم استفاده کنید. هنگامی که شما برای اولین بار شروع می کنید، باید یک حساب آزمایشی در بهترین بروکر فارکس مانند بروکر لایت فارکس را باز کنید و سعی کنید برخی از معاملات Demo را امتحان کنید.

با این حال معاملات فیوچر ممکن است نقدینگی کمتری نسبت به معاملات فروارد داشته باشد، زیرا آنها غیر متمرکز هستند و در سیستم بین بانکی سراسر جهان وجود دارند. بازار های فروارد و فیوچر میتوانند از زیان هنگام معامله ی ارز، جلوگیری کنند. بازار بین بانکی درجه های تنظیم مختلفی دارد و ابزارهای فارکس استاندارد نشده اند. و پس از آن یورو قرار دارد که سهم آن از 39% در آوریل 2010 به 33% کاهش یافت. در مقایسه با استرالیا در حالی که نرخ ارز، بین دو ارز استرالیا وآمریکا 0.71 است.(خرید 1.00 دلار استرالیا، 0.71 دلار آمریکا نیاز دارد).

1. شما میتوانید اختلاف نرخ بهره بین دو ارز را به دست آورید. این قیمت تعیین شده، توسط عرضه و تقاضا، بازتاب خیلی چیزهاست از جمله: نرخ بهره ی فعلی، عملکرد اقتصادی، احساسات نسبت به موقعیت ها جاری سیاسی (محلی و بین المللی) و همچنین درک و شناخت عملکرد یک ارز در مقابل ارز دیگر. از آنجا که بازار توسط هر یک از بانک های شرکت کننده که برای خرید یک ارز خاص پیشنهاداتی ارائه میکنند، ساخته شده است، مکانیسم قیمت گذاری بازار بر اساس عرضه و تقاضا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید