آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

با کمک اینترنت، یک بازار خرده فروشی با هدف اینکه معامله گران شخصی بتوانند کار کنند بوجود آمده است. یک هجر معمولاً در راستای کاهش مواجهه با موقعیت خود در برابر نوسان قیمت و در بازار مشتقات تلاش میکند، که مخالف ریسکی است که او میپذیرد. یکی دیگه از ویژگی های خوب فارکس دوطرفه بودن بازار است و در ادامه آموزش فارکس درباره آن حرف میزنیم. برخلاف بازارهای سهام که میتوانیم بگوییم ریشه ی آن ها به قرن ها قبل برمیگردد، بازار فارکس امروزی که آن را میشناسیم، بازار کاملا جدیدی است. قبل از بحران مالی 2008، کوتاه شدن ین ژاپن و خرید پوند انگلیس بسیار معمول بود زیرا نرخ بهره بسیار زیاد بود.

معامله گر معتقد است نرخ بهره بالاتر در آمریکا، تقاضا برای دلار آمریکا را افزایش میدهد، بنابراین نرخ ارز استرالیا/آمریکا سقوط خواهد کرد. این بدان معنی است که وقتی روز کاری تجارت و معامله در ایالات متحده تمام میشود، بازار فارکس دوباره در توکیو و هنگ کنگ آغاز میشود. زیرا این بازار دارایی واقعی اساسی است که بازار های فیوچر و فروارد بر اساس آن ساخته شده اند.

بسته به مکانی که معامله گر در آن قرار دارد ، ممکن است برخی مقررات دولتی و صنعتی وجود داشته باشد،اما این محافظه کاری ها در سراسر جهان با یکدیگر متناقض اند. تقریبا در تمام زمان های ممکن. یک توریست فرانسوی در مصر برای دیدن اهرام مصر نمیتواند به یورو پرداخت کند، زیرا این واحد پول محلی آنجا نیست.

اما این مورد رو بدونید که کندل استیک ها به تنهایی برای سود کردن کافی نیست و باید ابزار و اندیکاتور ها دیگه رو هم بلد باشید. افرادی که این حرف را میزنند مطمئنا بدون داشتن وارد این بازار شدند و ضرر کردند و حالا این بازار را کلاهبردار می داند در صورتی که این بازار نیاز به دانش کافی داره تا سود کنید. در ضمن شما وقتی بخواهید سبک معاملاتی خودتون رو درست کنید تنها به دو یا سه اندیکاتور نیاز دارید که سود کنید. از این نوع محافظت و پوشش، میتوان در بازار ارز خارجی فیوچر انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید