آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

بنابراین برای موفقیت و پیشرفت در این بازار را فقط می بایست باید با متدی علمی و تجربه کافی جستجو کرد. این بازار بزرگترین بازار مالی دنیا هست که روزانه تیلیاردها دلار پول در آن بازار جابه جا میشود و افراد بسیار زیادی به موفقیت میرسند . بازار فارکس هم جزوی از کسب و کار هایی است که میتوان از آن درآمد دلاری فوق العاده ای داشت، پس باید بازار فارکس را جدی بگیرید. یک کشاورز 25000 پوند گوشت خوک تولید میکند و مایل است آن را در 25 فوریه به فروش برساند. در بازار فارکس شما باید بازار را تحلیل کنید و روند ارز ها را بررسی کنید بعد اقدام به خرید یا فروش کنید.

اگر بخواهیم بدون هیچ تحلیل در این بازار کار کنیم چیزی جز ضرر و از دست رفتن سرمایه نمیبینیم، پس باید این بازار را با استفاده از تحلیل، ابزار و اندیکاتور ها بررسی کنیم بعد شروع به خرید و فروش کنیم. اگر بخوام بگم بازار فارکس چقدر بزرگه، بودجه کشور ایران در سال جاری حدود 120 میلیارد می باشد. توی بازار فارکس درآمد شما به دلاره و پولی که شما دریافت می کنید به دلاره پس این راه خوبیه، مخصوصا با این وضع دلار که ما داریم بهترین روش کسب درآمد فارکسه. ما توی دوره آموزش فارکس که در بالا میبینید بهتون کامل از صفر تا صد را یاد دادیم.

حساب دمو دقیقا مانند حساب واقعی میباشد و میتوانید با پول فرضی که بروکر یا کارگزار فارکس به شما میدهد با ان معامله کنید تا تجربه کافی در این بازار کسب کنید. اما باید بهتون بگم که این بازار بزرگ با روزانه 5.2 تریلیون دلار به 5000 یا 10000 دلار ما نیازی نداره. در این مطلب ما مجموعه ویدیوی های آموزش فارکس را از رضا خانتاراج جمع آوری کردیم . درآمد های دلاری زیادی است که می تواند از آنها برای کسب درآمد استفاده کنید اما همشون نیاز به تخصص داره و باید یاد بگیرید، فارکس هم یکی از هموناس!

زمانی که یک کندل به یک شکل خاص است یعنی داره یک چیزی رو به ما میگه و این موضوع رو باید یاد بگیرید. در این بازار ما برابری ارزهای مختلف را میتوانیم در برابر هم معامله کنیم. در فارکس هم به همین شکل است اما با کمی تفاوت. دقیقا به همین شکل در بازار فارکس انجام میشه و شما ارز های مختلف را در مقابل هم تبادل می کنید. طبق بررسی سه سال اخیر بانک مرکزی توسط بانک تسویه حساب های بین المللی، در آوریل 2013، متوسط ارزش معاملات در بازارهای ارز خارجی در سراسر جهان 5.3 تریلیون دلار در روز است.

دیدگاهتان را بنویسید