آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

اگر علاقه مند به یادگیری پیشرفته این بازار هستید همین امروز با ما تماس بگیرید. آموزش پیشرفته فارکس : اگر سطح مبتدی را تمام کرده اید و نیاز به سطح پیشرفته فارکس دارید روی کمک ما حتما حساب باز کنید. در واقع وقتی بازار به خط حمایت بخورد بر می گردد و اگر به خط مقاومت هم بخورد بر میگردد مگر اینکه آنها را بشکند و رد کند. اگر چند وقت پیش میرفتید دفتر امور مشتریان میدید که چقدر شلوغه همه دارد کد بورسی میگیرن تا برن تو بورش و همه جا بورسو میشنیدی.

یادگیری فارکس چقدر طول میکشد : زمان کلاس های آموزشی فارکس حدود 5 هفته است اما باید چند ماه در حساب آزمایشی تمرین کنید تا بتوانید حساب خود را مثبت نگه دارید. در بازار بورس شما باید یک سهام را خریداری کنید و زمانی به سود میرسید که آن سهام رشد داشته باشد و همچنین در اوج قیمت خریدار هم برای آن سهم باشد اما اگر سهم ارزشش کم شود شما ضرر میکنید یا زمانی که سهم گران شد مشتری برای آن سهم وجود نداشته باشد شما مجبورید یا سهام را ارزان تر بفروشید یا در انتظار مشتری بمانید. این سه ویژگی باید همزمان وجود داشته باشد.

آموزش تضمینی فارکس : این جمله از اساس یک دروغ و کلاه برداری است و هیچ کلاس تضمینی در هیچ زمینه علمی وجود ندارد، وقتی دانشجو تحصیلات آکادمیک ندارد و به کامپیوتر مسلط نیست و تسلط به ریاضیات ندارد شانس بسیار اندکی برای یادگیری خواهد داشت، اما ما برای آموزش دانشجویان حداکثر تلاش خودمان را انجام می دهیم. بازار فارکس هم جزوی از کسب و کار هایی است که میتوان از آن درآمد دلاری فوق العاده ای داشت، پس باید بازار فارکس را جدی بگیرید. هنگامی که شما برای اولین بار شروع می کنید، باید یک حساب آزمایشی در بهترین بروکر فارکس مانند بروکر لایت فارکس را باز کنید و سعی کنید برخی از معاملات Demo را امتحان کنید.

زمانی که شما برای اولین بار شروع می کنید، باید یک حساب آزمایشی در بهترین بروکر فارکس را باز کنید و سعی کنید برخی از معاملات Demo را امتحان کنید. برای آموزش فارکس از کجا باید شروع کرد ؟ یه معامله گر ارز خارجی باید درک درستی از اقتصاد کشور های مختلف و ارتباط متقابل آنها با یکدیگر داشته باشد، تا اصول اساسی ارز های ارز را بفهمد.

دیدگاهتان را بنویسید