آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

در این بازار ما برابری ارزهای مختلف را میتوانیم در برابر هم معامله کنیم. به عنوان مثال تصور کنید که یک شرکت قصد دارد زمانی که نرخ ارز بین یورو و دلار برابر 1 به 1 باشد، مخلوط کن های ساخت آمریکا را در اروپا بفروشد. یک فرصت آربیتاژ در دسترس است، اگر یک سرمایه گذار هیچ هزینه ای متحمل نشود، در صورت خرید یا سازماندهی موقعیت خاصی در ابزارهای مشتق، همیشه مزایای مثبت را ثبت میکند، و هیچ خطری ندارد.

مدیریت سرمایه در بازار فارکس بسیار مهم و حیاتی میباشد و نباید greenbhl در معاملات خود بیش از حد سرمایه خود را ریسک کنید. بی صبری معامله گران به همراه فکر درآمد زایی در پس ذهنشان، همیشه آن ها را از مسیر استراتژیک منحرف می کند. مطمئن باشید اگر نتوانید ریسک معامله خود را مدیریت کنید و این عدد به ۵ و یا بیشتر برسد متاسفانه در طی چند معامله بیش از 20 تا 30 درصد سرمایه خود را از دست میدهید و با توجه به اینکه شما تجربه کافی ندارید و نتوانستید سرمایه خود را مدیریت کنید . برای اینکه همیشه ذهنی باز داشته باشید بهتر است که گامی به عقب برداشته و کمی استراحت کنید.

به یاد داشته باشید که لازم نیست هم اکنون تصمیم بگیرید، برای هر چیزی همواره وقت دارید. شما به عنوان یک معامله گر بسیار منعطف هستید دیگر نیازی نیست که برای رفتن به تعطیلات یا دیدن اقوام و یا سایر کارها از رئیس خود مرخصی بگیرید یا خود را به مریضی بزنید برنامه شخصی خودتان را داشته باشید، هر جا که دلتان میخواهد سفر کنید هر چیزی را هر وقت که می خواهید را به دست بیاورید. روندهای صعودی رو به بالا می توانند در نهایت معکوس شوند و پیش بینی این الگو ها با ذهنی ناشکیبا اگر چه غیر ممکن نیست اما بعید به نظر می آید، که لازم است آموزش فارکس را به خوبی یاد بگیرید.

عادت کنید به خودتان انگیزه بدهید، به خصوص اگر به تازگی در معامله ای ضرر داده اید. با این حال، اگر قیمت سهام افزایش یابد، مخالف انتظارات است، و او ضرر قابل قبولی خواهد داشت. اگر فرد به جای تصمیم گیری منطقی، بیش از حد به احساسات خود تکیه کند، مطمئناً ضرر خواهد کرد. این رویداد های غیر منتظره می توانند صبر و شکیبایی یک فرد را مورد آزمایش قرار دهند؛ بنابراین بسیار حیاتی است که یک استراتژی کلی دنبال شود. این باعث می شود که فرد از توجه به عوامل مهم پیرامون تصمیم تجاری چشم پوشی کند. برخی از معامله گران آنقدر به تصمیمات تجاری خود اطمینان دارند که فراموش می کنند طرح تجاری خود را دنبال کرده و احساسات خود را وارد مسائل تجاری نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید