آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

اما باید بهتون بگم که این بازار بزرگ با روزانه 5.2 تریلیون دلار به 5000 یا 10000 دلار ما نیازی نداره. یک نکته ای رو بهتون بگم که شما باید چند روش را امتحان کنید تا سبک معاملاتی خود را پیدا کنید و باید تنها یک سبک معاملاتی برای خود داشته باشید. پس برای معامله گر بودن باید ذهنی متفاوت تر است نسبت بقیه داشته باشید. برای کسب سود باید ذهن اقتصادی و منسجم داشته باشید و همچنین بهطور پیوسته و مداوم در پی بهروز کردن دانش و اطلاعات کنید. درآمد های دلاری زیادی است که می تواند از آنها برای کسب درآمد استفاده کنید اما همشون نیاز به تخصص داره و باید یاد بگیرید، فارکس هم یکی از هموناس!

البته که با توجه به قیمت ارز در کشور و نوساناتی که طی کرده و متاسفانه ارزش بسیار پایین ریال ایران، سرمایه گذاری در چنین بازارهایی خیلی راحت نیست اما اگر خود را یک معامله گر خوب و یاحتی حرفه ای می بینید این فرصت را از خودتان دریغ نکرده و حتی با سرمایه اندک هم که شده وارد این بازار شوید. تیم پاورآپ ترید سعی کرده تا این دوره رو برای شما عزیزان تهیه کنه و به صورت رایگان برای شما منتشر کنه، پس حتما نظرتون رو درباره دوره در پایین همین صفحه بنویسید و اگر پیشنهادی هم دارید بگید که ویدیو براتون تهیه کنیم.

اگر سر رشته ای از بورس داشته باشید حتما اسم فارکس را شنیده اید . برای کسب سود از فارکس باید اخبار تمام جهان را پیگیری کنید تا مبادا از تأثیرات و پیامدهای آن بر ارز و سرمایه شما غافل بمانید. تحلیل تکنیکال و دیگر تحلیلها نیز در فارکس کاربرد دارند اما برای اینکه یک تریدر موفق باشید باید این نکته را بدانید که اخبار سیاسی و اقتصادی و حتی برخی اتفاقات اجتماعی بر نرخ ارز کشورهای مختلف تأثیرگذار است؛ بنابراین باید تبدیل به یک دنبال کننده اخبار حرفهای شوید تا بتوانید بهترین واکنش را در زمان مناسب از خود نشان دهید.

برای مثال USD نشاندهنده دلار آمریکا و یا EUR معرف یوروی اروپا است. در آموزش فارکس مقدماتی جفت ارزهای اصلی به آن دسته از جفت ارزها گفته میشود که یک ارز آنها حتماً دلار آمریکا است. خیلی از دوستان پول خیلی زیادی توی بورس وارد کردند تا امیدی باشه و سود کنن. جهان ما متشکل از کشورهایی است که تنها مرزهای جداگانه دارند اما در واقعیت به یکدیگر وابستهاند تا جایی انفجار بمب در یکگوشه از دنیا، اقتصاد کشوری در آنسوی دنیا را منفجر میکند. در بهترین آموزش ابتدایی فارکس دانستن این نکته ضروری ست که فارکس به هیچ مرزی محدود نیست و در سرتاسر جهان بازار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید