آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

برای تحلیل بازار فارکس از اندیکاتور و ابزارهای مختلفی استفاده میشه اما شما نیاز ندارید که همه ابزار یا اندیکاتور ها رو بلد باشید، چرا ؟ بعضی از بروکر های معتبر هستند که از شما پاسپورت یا شناسنامه و یا تاییدیه محل سکونت میخوان که باید حتما عکس از اینا تهیه کنید و براشون بفرستید.

تیم پاورآپ ترید سعی کرده تا این دوره رو برای شما عزیزان تهیه کنه و به صورت رایگان برای شما منتشر کنه، پس حتما نظرتون رو درباره دوره در پایین همین صفحه بنویسید و اگر پیشنهادی هم دارید بگید که ویدیو براتون تهیه کنیم. یک نکته خیلی ریز بخوام بهتون بگم که کمکتون کنه اینه که سعی کنید هر چقدر سرمایه می خواهید وارد بازار کنید، همون قدر هم در حساب دمو بزنید تا راحت تر بتواند سرمایتون رو مدیریت کنید. در عوض آنها در قراردادهایی معامله میکنند که نوع خاصی از ارز، با قیمت مشخص برای هر واحد و تاریخ تسویه حساب را ازائه میکنند.

قبل از وارد شدن به بازار فارکس باید این نکته رو می دونستین. زیرا ارزها برای هدایت کردن معاملات و کسب و کار، نیاز به مبادله شدن دارند. برای عملی شدن این مسئله، معامله گر میتواند ارزهایی را در بازار های سواپ یا فروارد خرید یا فروش کند، که در یک نرخ ثابت برابر و قفل شوند. این به این معنیست که اکنون خرید 1.00 یورو، 0.80 دلار هزینه دارد. چون که فقط آدمو گیج میکنه و نمیشه تصمیم درست گرفت. آموزش فارکس در این بخش به شما کمک میکنه تا این بازار را به صورت حرفه ای یاد بگیرید تا بتونید از این بازار بزرگ سود بگیرید.

اگر قیمت فیوچر یک دارایی اساسی (به عنوان مثال کالا) در مقایسه با قیمت لحظه ای همان دارایی بالاتر باشد، از این وضعیت به عنوان کنتانگو یاد میشود. کسانی که وارد بازار فارکس یا هر بازار مالی دیگه ای میشن حتما باید با نرم افزار متاتریدر آشنا باشید. خیلی ها سوال میکنند که بورس ایران یا فارکس؟ معامله در بازار فارکس مستقیما با وقت و سرمایه شما در ارتباط است.

دیدگاهتان را بنویسید