آموزش فارکس رایگان 🧨 صفر تا صد آنچه باید درباره Forex بدانید! • TraderNova

با توجه به اینکه قرار است چه ارزی را به چه ارزی تبدیل کنید این نرخ تبدیل تغییر میکند. به همین ترتیب، بازار فارکس میتواند در هر ساعتی از روز، به همراه تغییر دائمی قیمت های پیشنهادی، بسیار فعال باشد. در فارکس ازآنجاییکه باید ارز در مقابل ارز معامله شود هم کاهش قیمت و هم افزایش آن با سود همراه خواهد بود. به این معنا که شما زمانی سود خواهید برد که یک سهم را در کف قیمت خریداری کنید و هر زمان قیمت آن افزایش پیدا کرد به فروش رسانده و از آن کسب سود کنید.

البته هر کدام از این بروکر ها مزایا و معایب خاصی دارند که آنها را نسبت به بقیه متمایز میکند و این موردی هست که باعث می شود هر فرد با توجه به روحیات و نحوه معامله خود بهترین گزینه ای را که با استراتژی شخصی اش منطبق هست انتخاب کند.

البته شیوه معامله به این صورت است که یک ارز در برابر ارزش ارز دیگر مبادله و خریدوفروش میشود. البته آنهایی که نسبت به آموزش صفر تا صد بورس آشنایی دارند بهخوبی میدانند که در بازار بورس هیچکدام از تریدرها مستقیماً با یکدیگر معامله نمیکنند و کارگزاری بهعنوان واسطی بین خریدار و فروشنده ظاهر میشود.

همچنین برخلاف بازار بورس کشورهای مختلف، محل و مکان مشخصی ندارد و یک بازار الکترونیک و اینترنتی است که جهت فعالیت در آن از هر نقطه از جهان که باشید دسترسی به اینترنت برای اتصال به این بازار کفایت میکند. ازجمله تفاوتهایی که بازار بورس و فارکس با یکدیگر دارند این است که بازار بورس بازاری یکطرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید