آخرین خبر از وضعیت سلامتی زهره فکور صبور پس از تصادف شدید + عکس

هنوز علت دقیق مرگ وی مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. به گزارش ایسنا، هنوز علت دقیق مرگ این بازیگر مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت هشت شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند.

این هنرمند در پروژه های تلویزیونی زیادی بازی کرده است اما به عنوان بازیگر نقش اول حضور نداشته و بیشتر در نقش بازیگران مکمل هنرنمایی کرده است. کارآگاهان سریالیست به کارگردانی حمید لبخنده محصول سال ۱۳۸۶ می باشد.مهدی هاشمی ,رضا خندان ,کامران تفتی ,شهروز ابراهیمی ,زهره فکور صبور , شراره رخام و مجید شهریاری از بازیگران این سریال هستند. دردسرهای عظیم یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی برزو نیک نژاد می باشد.

کنسرت روی آب به کارگردانی جهانگیر جهانگیری محصول سال ۱۳۸۹ بود که فرزاد فرزین خواننده پاپ نیز در آن بازی داشت. واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال 1375 که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم. در تمام طول زندگیم بـه تنها چیزی کـه فکر نمیکردم بازیگر شدن بود .سال ۱۳۷۵ کـه دیپلم گرفتم یکی از دوستانم کـه در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و بـه دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، بـه مـن پیشنهاد داد و مـن پذیرفتم.

یکی از دلایلی که او به شهرت بسیار زیادی رسید تداوم بازی در مجموعه های تلویزیونی بود که به طبیعتاً باعث شناخته شدن و شهرت در بین مردم میشود چرا که مخاطبان بیشتری تلویزیون نگاه میکنند. بهار دختر زیبا و جوان اسـت کـه خواستگار های زیادی دارد ولی او نمی خواهد ازدواج کند برای همین برای خلاص شدن از دست خواستگار ها از لطیف کمک میگیرد تا بعنوان خواستگار ساختگی با او نامزد کند در طول این جریانات بهار و لطیف بـه هم علاقه مند میشوند و…

دیدگاهتان را بنویسید